Portal powstał z dbałości o osoby, które są zainteresowane zakupem ubezpieczeń na życie dla swoich bliskich. Na naszym blogu znajdują się artykuły uwzględniające najważniejsze informacje dotyczące polis na życie. Dowiemy się czym tak jest suma ubezpieczenia, co będzie podstawą do wypłacenia dodatkowego odszkodowania oraz jakie wyłączenia odpowiedzialności stosują towarzystwa w naszych produktach.
Znajdź polisę dla siebie!
Dzięki narzędziu pozwalającemu porównać najciekawsze oferty agentów, w łatwy i szybki sposób możesz zakupić ubezpieczenie, bez wychodzenia z domu. Jedyne co musisz zrobić to poprawnie wypełnić formularz i liczyć na telefon. Przedstawienie ofert jest bezpłatne i możesz zdecydować się na najlepszą polisę lub poprosić o dodatkowe oferty. Katalog agentów w naszej bazie został sprawdzony pod kątem wierzytelności i zawsze jest poszerzany.
A kim jesteśmy?
Ekspertami w dziedzinie ubezpieczeń. Chętnie pomożemy przy wyborze najlepszego ubezpieczenia na życie oraz odpowiemy na nurtujące pytania. Dzięki aktualizowanym wpisom na blogu przybliżymy tematykę ubezpieczeń oraz uprościmy niezrozumiały język dokumentów OWU, czyli ogólnych warunków ubezpieczenia.